• Nová barva

vložky do ponožek

PO/VL

qodmU

ponožky


army
Street,fashion


Atletika,běh
Běh na lyžích
Cyklistika
Horolezectví letní
Horolezectví zimní
Jachting,kanoistika
Jezdectví
Jízda na motocyklu
Myslivost,rybaření
Sjezdové lyžování,snowboard
Turistika letní
Turistika zimní
Venkovní míčové sporty

199 Kč
s DPH
Počet
Velikost ponožek
Barva

Vložky
Vložky do ponožek jsou zcela specifickým produktem, který má několikeré využití. Konstrukce vložek využívá vlastností dvou zcela odlišných materiálů, vlny a polypropylenu, které vytvářejí odlišné vjemové zóny. Špičku tvoří vlněná pletenina z plyšových smyček sahající téměř do poloviny chodidla na kterou navazuje hladká polypropylenová vazba s četnými segmenty a plochami z plyšových smyček. Ve vlněné i polypropylenové části chodidla vznikají mezi vystouplými plyšovými segmenty kanálky, jejichž význam a funkce se částečně mění podle způsobu užívání.
Nártová část vložky je vyplněna plastickými pruhy plyšové vazby, pravidelně střídající
užší pruhy síťované pleteniny, které směřují od prstů až po ukončovací lem vložky. Pata a kruhové chrániče kotníků jsou materiálově zesílené. Vložka je ukončena nízkým měkce přilnavým lemem.
Pokud se vložky nosí v ponožce, nejlépe v ponožkách Thermo, oblékají se na nohu hladkou stranou dovnitř. Vnější plastické segmenty se zaklesnou do vnitřní struktury ponožky a tím se vložka zajišťuje proti posouvání. Do hladké pleteniny vložky vstupuje vlhkost a je předávána až na vnější stranu ponožky. Vlna na špičce vložky při navlhnutí generuje teplo. Prostory mezi ponožkou a vložkou pojmou díky smyčkám velké množství vzduchu, který má vysoké termoregulační schopnosti.
Při samostatném nošení vložek je nutné je obouvat plastickými segmenty dovnitř, k noze. Vlna na špičce vložky při navlhnutí vyvíjí teplo, kanálky mezi plastickými segmenty je vlhkost odvětrávána směrem ven. Výsledkem obou způsobů oblékání vložek je dokonalý pocit sucha a tepla, ovšem pokaždé za jiných klimatických podmínek.

Základní materiál 43% polypropylen MOIRA – funkční vlákna na bázi polypropylenu, 30% Merino vlna, 25% Polyamid, 2% Elastan

Mohlo by se Vám líbit