• Nová barva

podkolenky - zdravotní

PO/ME

qodmU

ponožky


army
Atletika,běh
Golf
Jízda na motocyklu
Street,fashion
Tenis
Turistika letní


Běh na lyžích
Cyklistika
Sjezdové lyžování,snowboard

399 Kč
s DPH
Počet
Velikost ponožek
Barva

Ponožky MEDICAL SPORT
Zcela nová konstrukce podkolenek vychází z podrobných studií anatomie dolních končetin tak, aby byl dlouhodobě stabilizován optimální krevní oběh i při rozdílném fyzickém výkonu. Špička z plyšových smyček je oddělena od plochy chodidla ventilačním kanálkem napojeným na hladkou plochu nártu. Chodidlo, rovněž z plyšových smyček, je členěno systémem MFC (Moira Foot Canals), který umožňuje odvětrávání chodidla při každém nášlapu chodidla bez rozdílu, zda je ponožka na pravé či levé noze. Plyšová vazba také tlumí nárazy přenášené na nohu a pomáhá pohodlnému vymezení nohy v botě. Odvětrávací kanálky jsou napojeny na hladký nárt. Plyšová vazba je protažena nad patu, jako ochrana Achilovy šlachy. Na chodidle, pod klouby prstů a pod patou jsou zesílené plochy z vlněné vazby pro vyšší tlumení došlapu a absorpci vlhkosti. Speciální konstrukcí podkolenky je od špičky směrem k lemu spirálovitě vkládaný elastomer zaručující řízený svěr nohy, který se postupně směrem vzhůru zmenšuje.
Svěr nohy je nastaven na fyziognomii zdravého člověka. Zaručuje lepší krevní oběh a tím i zásobování končetin potřebnými živinami a zejména kyslíkem. Zároveň zpevňuje svaly a šlachy, což se projevuje nejen při aktivním pohybu, ale i při regeneraci.

Základní materiál 43% polypropylen MOIRA – funkční vlákna na bázi polypropylenu, 27% Bavlna, 17% Polyamid, 9% Merino vlna, 4% Elastan

Mohlo by se Vám líbit